XII Spartakiada Sportowa

13 maja przedszkolacy z grupy Kangurków sprawdzali swoje umiejętności sportowe podczas XII Spartakiady Sportowej Przedszkoli Miejskich, która w tym roku odbyła się pod hasłem ,,Dzisiaj wszyscy się bawimy jubileusz miasta obchodzimy”. W naszej drużynie zagościli: Kacper, Wiktor, Oliwier, Bartek, Oliwia, Dominika i Mateusz. Szczególną rolę miał też Wojtuś, który przebrany był za Krzyżaka! Dzieci wykazały się dużą sprawnością fizyczną, przestrzegały zasad zdrowej rywalizacji, wspaniale się bawiły współpracując w drużynie. Atmosfera w czasie imprezy była wspaniała, na twarzach dzieci i rodziców gościł uśmiech i zadowolenie. Spartakiada poprzez wspólną zabawę rozwinęła u dzieci popularyzację ,,małego sportu” oraz umocniła więzi rodzinne. Na zakończenie drużyna otrzymała puchar, dyplom dla przedszkola oraz medale dla każdego uczestnika. Serdecznie gratuluje naszym zawodnikom, a rodzicom dziękujemy za współpracę!

Zapraszamy do galerii poniżej!

Anna Sywiec