Jeździectwo

W ramach obchodów Tygodnia Kariery naszą grupę odwiedziła mama Jasia. Pani Ania zaprezentowała dzieciom swoją pasję, którą jest jeździectwo. Dzieci miały możliwość zobaczyć jak wygląda odpowiednia odzież do jazdy konnej, oraz z bliska obejrzeć specjalny kask do jazdy. Mama Jasia opowiedziała o tym jak należy pielęgnować konie, pokazała dzieciom zdjęcia różnych gatunków koni, a także powiedziała jaka nazywa się każdy z nich. Dzieci mogły obejrzeć nagrody, które zdobyła Pani Ania podczas różnych konkursów. Na zakończenie dzieci otrzymały od Pani Ani kolorowanki z konikiem. Serdecznie dziękujemy za wizytę.

Kinga Fołta