AKADEMIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej to doskonały moment, aby podkreślić rolę osób, które zajmują się dziećmi w przedszkolach i szkołach.
W piątek (12.10. 2018), odpowiadając na zaproszenie dzieci, wszyscy pracownicy naszego przedszkola zebrali się w sali ,,Kangurków”, a tam- niespodzianka! Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej dzieci z najstarszej grupy wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały specjalny występ. Były piosenki, tańce, wiersze, indywidualne życzenia dla każdego zaproszonego gościa oraz podarunki – piękne czerwone róże.
Przedszkolaki w ten sposób podziękowały za opiekę, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki. Dziękujemy!

Wanda Dynkwald