Przedszkolaki ubierały miejskie choinki

Dziś na Starym Rynku zebrało się blisko 600 dzieci z gorzowskich przedszkoli. Jedną z głównych atrakcji przygotowanych dla dzieci było ubieranie miejskich choinek. Jednak nie było to jedyne zajęcie przygotowane dla podopiecznych przedszkoli. W tym roku przygotowano dla nich ogromny baner, na którym część szablonów była wyrysowana. Dzieci kolorowały je po to, by został on powieszony na scenie w czasie jarmarku. Wśród obecnych nie mogło zabraknąć naszych dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 6, z którym Stal Gorzów współpracuje. Same dzieci nie kryły swojej radości z możliwości zabawy. Wspólnie z przedszkolakami choinki ubierali: trener Piotr Paluch i kierownik drużyny Krzysztof Orzeł. Na drzewkach zawisły bombki przygotowane przez sponsorów gorzowskiego klubu i dodatkowo przystrojone przez najmłodszych, pod czujnym okiem Pań.

Anna Sywiec