„Mali przedsiębiorcy”

„Mali przedsiębiorcy” to ostatni już ósmy moduł, który realizowany był w grupie III w ramach projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Z powodu czasowego ograniczenia funkcjonowania naszego przedszkola moduł ten przyjął formę umożliwiającą zrealizowanie go poprzez kształcenie na odległość.
Nauczyciel w tym czasie nawiązał współpracę z rodzicami i na komunikatorze regularnie zamieszczał zadania dla dzieci, które z całą pewnością wpłynęły na ich przedsiębiorczość.

Przedsiębiorczy przedszkolak, to dziecko samodzielne w każdej dziedzinie, umiejące podejmować decyzje, kreatywne i zdobywające wiedzę na temat racjonalnego gospodarowania pieniędzmi.
W ramach powierzonych im zadań Smerfy wcieliły się w rolę specjalistów do spraw pieniędzy, poznały historie pieniądza, zaprojektowały swój własny banknot oraz poznały technikę plastyczną frottage.

Wszystkim rodzicom serdecznie dziękuję za zaangażowanie w zdalnym realizowaniu powierzonych zadań!
Efekty pracy dzieci z zeszłego tygodnia poniżej.

Anna Sywiec

 

 

Skomentuj

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>