III Międzyprzedszkolny konkurs języka angielskiego 'Kids speak English'

Dnia 31.05.2019r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej
w Gorzowie Wielkopolskim odbył się Trzeci Międzyprzedszkolny Konkurs Języka Angielskiego‘Kids speak English’ organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 6 i 18. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Akademii im. Jakuba z Paradyża.
W jury zasiadały wykładowcy i lektorki języka angielskiego, które na co dzień pracują na uczelni: dr Magdalena Witkowska oraz dr Joanna Bobin. W zmaganiach językowych wzięło udział 7 dwuosobowych drużyn reprezentujących gorzowskie przedszkola (PM 4, PM 6, PM 10, PM 17, PM 18, PM 25, PM 29). Dzieci rywalizowały w siedmiu konkurencjach, które miały na celu kształtowanie kompetencji językowych, nabywanie umiejętności posługiwania się językiem obcym oraz doskonalenie umiejętności językowych (rozumienie ze słuchu, mówienie). Zwycięską drużyną była drużyna z naszego przedszkola, a w jej skład weszły: Lena L.
i Laura W. z grupy Kangurków. Dziewczyny okazały się bezkonkurencyjne, a ich wiedza z języka obcego była naprawdę imponująca! Drugie miejsce zdobyła drużyna z Przedszkola Miejskiego nr 17, natomiast miejsce trzecie na podium zdobyli chłopcy z Przedszkola Miejskiego nr 18. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za przybycie! Za rok już kolejna edycja, na którą serdecznie zapraszamy!

Anna Sywiec

 

Skomentuj

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>