II Pieszy Rajd Przedszkolaków

W sobotę 20 maja nasze przedszkolaki wraz z rodzicami wybrały się na II Pieszy Rajd Przedszkolaków. Zbiórka uczestników odbyła się przy pętli tramwajowej na Wieprzycach, skąd dziarskim krokiem ruszyliśmy w kierunku Morenowego wzgórza. Po drodze mogliśmy sprawdzić naszą wiedzę grając w ekologiczne koło fortuny. Po aktywnej wędrówce, na leśnej polanie czekały na przedszkolaki różne zadania. Nagrodą za ich wykonanie były złote medale. Nie zabrakło również zabaw integracyjnych oraz tańców przy muzyce. Jednak największą atrakcją dla dzieci było wspinanie się po ogromnej piaskowej górze. Po zdobyciu szczytu nadszedł czas na odpoczynek i degustację kiełbasek z grilla przygotowanych przez tatę Ignasia.
Wszystkim dzieciom i rodzicom dziękujemy za aktywny udział we wspólnej zabawie. Było nam bardzo miło i przyjemnie spotkać się z Wami . Zapraszamy w przyszłym roku!

Agnieszka Werecka

 

Skomentuj

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>