UWAGA RODZICE KANGURKÓW!

Dnia 12.11 (czwartek) o godz. 13.00 Kangurki wychodzą do Miejskiego Ośrodka Sztuki – SZTUKO(S)TWORY.

Prosimy o przyniesienie dwóch biletów ulgowych najpóźniej do wtorku 10.11.2015r.
Zajęcia kończą się o godz. 14.45

Tym razem odwiedzimy „Świat błękitu”. Dzieci poznają różne rodzaje kolorów niebieskich. Nauczą się je rozjaśniać i wypełnią nimi przestrzeń dużej kartki papieru.
Będą również pracowały w technice szablonów i w dziwnych kształtach plam barwnych spróbują poszukać innych rzeczy i przedmiotów. Inspiracją działań artystycznych będzie dla nas obraz abstrakcyjny Wassily’ego Kandinsky’ego pt. „Błękit nieba”.

Prosimy, żeby dzieci były przygotowane na zajęcia malarskie tj. miały odzież ochronną, fartuszki lub były ubrane w odzież, którą nie szkoda pobrudzić.

NASTĘPNE ZAJĘCIA: 8 STYCZNIA 2016 r.