Miedzyprzedszkolne Zawody Lekkoatletyczne

Miedzyprzedszkolne Zawody Lekkoatletyczne zorganizowane 10-06-2015 cieszyły się wielkim zainteresowaniem . Do zawodów zgłosiło się 24 miejskich przedszkoli z Gorzowa Wlkp. Każde przedszkole reprezentowała 10 osoba drużyna, która brała udział w czterech konkurencjach: skok w dal, rzut oszczepem dziecięcym, bieg na 40 m oraz sztafeta 10×40 m. Dzieci były wspaniale przygotowane do poszczególnych konkurencji, nie opuszczały ich dobre humory oraz zacięcie sportowe. W przerwach miedzy zawodami bawiły się na dmuchanym zamku . Organizatorami imprezy był OSiR oraz Przedszkole Miejskie nr 6 i 25. Impreza odbyła się na Stadionie lekkoatletycznym przy ul. Wyszyńskiego. Wszystkie drużyny nagrodzone zostały medalami i statuetkami. A Przedszkole Miejskie nr 2 zdobyło puchar prezydenta miasta Gorzowa Wlkp. Klub „Stal Gorzów” ufundował trzem pierwszym zwycięzcom po 20 biletów dla każdej drużyny na najbliższy mecz żużlowy .Mamy nadzieję, że zawody lekkoatletyczne dla dzieci z przedszkoli gorzowskich wpiszą się w terminarz imprez sportowych naszego miasta .

Zapraszamy do Galerii!

Ewa Bandkowska

 

Skomentuj

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>