Jasełka dla rodziców – grupa III „Smerfy”

W piątek, 19 grudnia o godzinie 15.15 odbyły się w naszym przedszkolu Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez grupę Smerfów dla rodziców.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały jasełka. Smerfy w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Za sprawą naszych małych aktorów na chwilę wszyscy przenieśliśmy się do Betlejem.

Rodzice zaangażowali się w przedstawienie i wspólnie z dziećmi śpiewali tradycyjne polskie kolędy, przeżywając magię świąt.

Piękna scenografia i stroje dzieci nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.