Archiwa kategorii: 2017/2018

Dzień Dziecka w Gumisiach

Z okazji tegorocznego Dnia Dziecka grupę Gumisiów odwiedził znany żużlowiec Bartosz Zmarzlik oraz Staluś, którzy mieli dla naszych przedszkolaków drobne prezenty z okazji ich święta.  


Wielkanocna kurka


Urodziny Błażeja


Poznajemy Stare Miasto

9 Maja Gumisie poznawały nasze Stare Miasto.


Urodziny Ksawerego


Gumisie w muzeum

08 maja 2018 r  grupa „Gumisiów” wybrała się na wycieczkę do Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta  w Gorzowie Wlkp. Wizytę w muzeum poprzedziły informacje o tym, po co zakłada się  obiekty muzealne, co się w nich gromadzi, czym są zabytki i eksponaty,  jak zachowujemy się w muzeum. Na wstępie udaliśmy się do parku przy willi wsłuchując się w świergot ptaków i dokładnie obejrzeliśmy  zabytkowy

Czytaj więcej


Warsztaty wielkanocne w grupie „Gumisiów”

Tuż przed Wielkanocą, i w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań, zbierania informacji o tradycjach związanych z tymi świętami i właśnie dlatego postanowiliśmy zaprosić  rodziców dzieci z grupy II na zajęcia otwarte. Odbyły się  one 28 marca 2018r , a tematem przewodnim były wielkanocne zwyczaje. Na początku spotkania  dzieci wystąpiły  w krótkim programie artystycznym  prezentując swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Po występie  nauczycielki przeprowadziły kilka zabaw integracyjnych, w których

Czytaj więcej


Zajęcia edukacyjne

22 marca grupę „GUMISIE”-odwiedziła p.Katarzyna Grześkowiak- starszy referent do spraw edukacji leśnej z Nadleśnictwa Kłodawa. Przedstawiła dzieciom w formie multimedialnej „Las wiosną”. Grupa wykazała duże zainteresowanie i skupienie podczas spotkania zadając wiele pytań.


5-te urodzinki w Gumisiach

W poniedziałek 29.01. Borys w naszej grupie miał swój wielki dzień 5-Urodzinki. Życzenia, zdjęcia, poczęstunek i oczywiście 100-lat sprawiły, że chłopiec był bardzo radosny i szczęśliwy. Gratulacje Borysku!!!!!  


Urodzinki w Gumisiach

Urodzinki Piotrusia Tradycyjnie urodzinki w naszej grupie rozpoczęliśmy czytaniem ulubionej książeczki Piotrusia, zdjęciem, rozbijaniem zrobionej z mamusią Piniaty. Dużo radości Piotrusiu!