” Dzień Kropki w Gumisiach”

kropka6

15 września obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Kropki. Celem tego dnia jest wzbudzanie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcanie do ich tworzenia. Tego dnia ubranka wszystkich dzieci i pań zapełnione były różnorodnymi kropeczkami. Na zajęciach poznaliśmy genezę tego święta. Uważnie słuchaliśmy opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej Vashti. Świętując tego dnia nasze maluchy bawiły się cudownie skacząc i tańcząc do tematycznych piosenek takie jak „Biedroneczki są w kropeczki”. Pobudzając ich wyobraźnię dbałyśmy o to by bawiąc się odkrywały w sobie wielkie talenty.

Katarzyna Piasecka  kropka6