Siejemy rzeżuchę i inne nasiona!

W ubiegłym tygodniu dzieci z grupy Gumisiów rozpoczęły przygotowania do nadejścia Świąt Wielkanocnych. Z sali słychać już piosenki i wiersze o tematyce wiosennej. Dzieci zadbały również o dekoracje stołów. W dnach od plastikowych kubeczków zasiali rzeżuchę oraz przy pomocy nauczyciela posadzili majeranek, miętę, owies wielkanocny i kiełki rzodkiewki. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze roślinki. Dzieci troskliwie opiekują się nasionami, podlewają je i codziennie sprawdzają czy coś wyrosło. Rezultaty pracy przedszkolaków widać na zdjęciach. Radości nie było końca.

Anna Sywiec