Mikołajki

Jak co roku dzieci z niecierpliwością oczekiwały Mikołajek. 6 grudnia w naszym przedszkolu specjalnie dla naszych dzieci nauczycielki przygotowały wspaniały teatrzyk pt. „Kopciuszek”. Były brzydkie siostry, macocha, wróżka, książę, król i konferansjer oraz oczywiście tytułowy Kopciuszek. Niestety, mimo wielu starań Kopciuszka, nie udało mu się wyjść za księcia z powodu… brudnej stopy… Tak, tak…. Kopciuszek poszedł na bal, ale zapomniał o umyciu nóg. Tak więc chociaż historia nie skończyła się tak jak w bajce, to dostarczyła widzom mnóstwa śmiechu.

Dopiero po południu odwiedził dzieci Mikołaj, który jak wszyscy wiedzą jest w tym dniu bardzo zapracowany. Miły gość porozmawiał sobie z przedszkolakami i obdarował każde dziecko prezentem .
W tym dniu grupę Maluszków odwiedzili także sportowcy ze Stali Gorzów, razem z trenerami i Mikołajem. Krasnoludki dzielnie śpiewały piosenki dla Mikołaja i dostali drobne upominki.

Dziękujemy Ci bardzo kochany Mikołaju.

Monika Sadowska