Festyn Rodzinny

Przedszkolaki wraz z Rodzicami oraz Pracownicy Przedszkola w dniu 30 maja 2015 roku świętowali zbliżający się koniec roku szkolnego, połączony z Dniem Matki i Ojca. W tym dniu w ogrodzie przedszkolnym odbył się Festyn Rodzinny.

Uroczystość rozpoczęła się od części oficjalnej. Każda z grup przedstawiła wiersze i piosenki z okazji Dnia Matki i Ojca. Jak to zwykle bywa na koniec kolejnych etapów edukacyjnych tak było i u nas Starszaki zatańczyły Poloneza pod czujnym okiem swoich wychowawczyń.

Swoje doskonałe umiejętności zaprezentował także zespół „Iskierki”, który swymi umiejętnościami zaskoczył wszystkich przybyłych gości. Na scenie pojawiły się także przedszkolne czirliderki, które wypędziły deszczowe chmury i rozgrzały atmosferę Festynu.

Po części oficjalnej przyszedł czas na wspaniałą zabawę. Rozpoczął się Festyn!  Na wszystkich czekało wiele niespodzianek: dmuchany zamek, malowanie buzi oraz grill, gdzie można było zakupić kiełbaski. W trakcie Festynu odbyła się również kwestia na rzecz Przedszkola, można było w „Loterii Fantowej” nabyć los o wartości 2 zł. Każdy los krył w sobie niespodziankę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach i organizacji Festynu. Tym, którzy przynieśli pyszne wypieki oraz tym, którzy okazali nam swoją pomoc.

Pragniemy w szczególności podziękować wszystkim, którzy byli z nami i wspaniale się bawili.

To było wielkie święto Przedszkola, Przedszkolaków i wielka niesamowita zabawa, którą będziemy długo wspominać!

Zapraszamy do Galerii!

 

Skomentuj

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>