Konkurs pt. „Wiem co jem”

konkurs

Dnia 10 maja odbył się w naszym przedszkolu konkurs pt. „Wiem co jem”. Dzieci wraz z Paniami na zajęciach edukacyjnych zamieniły się w kucharzy i przygotowały wybraną wcześniej sałatkę. O godzinie 11 zebraliśmy się wszyscy w jednej sali aby rozstrzygnąć, która sałatka wygrała. W jury zasiadła Pani Dyrektor Ewa Bandkowska oraz Pani Iwonka – nasza kucharka. Smakując sałatki każdej grupy stwierdziły, że smak każdej jest wyśmienity , składniki i przyprawy wybornie dobrane a jedzenie tych pyszności przeniosło nasze Panie w świat wakacji. Jury nie było w stanie określić, która grupa wygrała dlatego wszyscy zajęliśmy pierwsze miejsce. Celem konkursu było promowanie zdrowego żywienia. Chciałyśmy by nasze przedszkolaki poznały nowe smaki oraz nauczyły się pracować na wspólny sukces. Widząc radość naszych maluchów wiemy, że takich konkursów będzie więcej.
konkurs

konkurs3