„Koncert w przedszkolu”.

koncert

„Mrówki, mrowisko i mrowie kłopoty”

W piątkowe przedpołudnie , 24 września,  nasze przedszkole odwiedzili artyści z agencji Pro Musica, dzieci mogły wysłuchać muzycznej bajki  pt.: „Mrówki, mrowisko i mrowie kłopotów”. Nasze  przedszkolaki zostały zabrane w pełną emocjonujących przygód wyprawę do lasu, podczas , której dowiedziały się jak dbać o środowisko. Magicznej podróży towarzyszyły dźwięki gitary elektrycznej, saksofonu oraz gongu. Każdy z tych instrumentów został dzieciom szczegółowo objaśniony, poczynając od jego budowy, a na brzmieniu kończąc. Przedszkolaki bardzo żywiołowo reagowały na muzykę, skacząc, tańcząc i klaszcząc zgodnie z rytmem.

koncert