„Gumisie kodują”.

kodowanie

W roku szkolnym 2021/2022 nasze maluchy nadal będą uczestniczyć w zajęciach innowacyjnych z cyklu „Kodowanie na dywanie”. 27.09.2021r. Gumisie odkodowywały … Tym razem zajęcia miały na celu rozwinąć logiczne myślenie naszych przedszkolaków oraz poszerzyć pojęcia matematyczne. Na zajęciach dzieci uczestniczyły w zabawach wcześniej poznanych jak również w zabawach zakodowanych. Odkodowując układały drogę, po której później przechodziły zakodowaną instrukcją. Czerpały z tego wielką radość wiedząc, że udało im się rozwiązać zagadki. Wielkim naszym sukcesem było powodzenie każdego malucha.

Katarzyna Piasecka kodowanie