Warsztaty w Kawiarence Studia Kulinarnego Gastronomika

13 stycznia we środę Kangurki odwiedziły Kawiarenkę Studia Kulinarnego Gastronomika, gdzie mogły rozwinąć swoją wiedzę na temat roli witamin w ich życiu. Dzieci jadły pyszne owocowe gofry, przygotowane z naturalnych składników i świeżych owoców oraz piły zdrowy sok marchewkowy.
W Kawiarni wszystkie posiłki przygotowywane były przez uczniów Zespołu Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wlkp. Przedszkolaki i uczniowie współpracowali ze sobą wzorowo. Kangurki mogły zapoznać się ze specyfiką wykonywania zawodu kucharza oraz zadawać pytania. Natomiast uczniowie starali się na każde odpowiedzieć i profesjonalnie obsłużyć swoich ,,małych klientów”. Dzieci nie zapomniały o kulturze spożywania posiłku i przede wszystkim chętnie zjadły całą porcję owocowych przysmaków. Na zdrowie!

Agata Tumicka