Warsztaty taneczne

W piątek, 6 kwietnia zaprosiliśmy do naszego przedszkola dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1. Celem tej wizyty była integracja dzieci, które już niedługo spotkają się w pierwszej klasie. Podczas tego spotkania wspólnie bawiliśmy się przy muzyce. Nasze przedszkolaki uczyły swoich rówieśników ze szkoły tańców integracyjnych. Zaczęliśmy od Bingo, następnie zatańczyliśmy Belgijkę oraz układ taneczny do piosenki „Toca,toca”. Zwieńczeniem naszych warsztatów było nagranie wspólnego tańca do utworu „Hej baby”.
Mamy nadzieję ,że wszystkim się podobało i już niedługo zaprosimy naszych nowych kolegów na zawody sportowe.

Agnieszka Werecka