SPRAW, ABY DZIECI Z SYRII PRZETRWAŁY ZIMĘ!

Tradycją naszego przedszkola stało się pomaganie dzieciom na całym świecie. W tym roku pod patronatem UNICEF-u wspieraliśmy maluchy z Syrii.  Jak zawsze, akcję  rozpoczęliśmy od kampanii  społecznej, nagłaśniającej problemy z jakimi zmagają się ludzie
w pogrążonej wojną Syrii. Jednocześnie zorganizowałyśmy zbiórkę materiałów potrzebnych do uszycia „Zwierzaków – poduszaków” . Następnie odbyły się warsztaty podczas których, rodzice wraz z dziećmi stworzyli 35 przytulnych poduszek – zwierzaków.  Kolejnym etapem akcji była licytacja poduszek na balu karnawałowym. Hojność naszych rodziców przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, udało nam się zebrać niebagatelną kwotę 2060 zł. Dzięki Państwa zaangażowaniu kilkanaście  rodzin z Syrii, otrzyma ciepłe ubrania i koce.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!!!

Agnieszka Werecka