Przedstawienie świąteczne w Szkole Podstawowej nr 1

Grupa Kangurków udała się z wizytą do SP nr 1 na przedstawienie świąteczne, które odbyło się w poniedziałek 19 grudnia 2016 r.
Przedstawienie oglądały wspólnie z nami dzieci z kilku gorzowskich przedszkoli.
Uczniowie wystąpili w Jasełkach z postaciami bajek, które to przychodziły do stajenki z darami dla Jezuska. Recytacja tekstów przeplatana była kolędami, pastorałkami, piosenkami i pięknymi układami tanecznymi.
Wśród występujących rozpoznaliśmy wielu absolwentów naszego przedszkola, którzy w szkole znakomicie rozwijają swoje talenty.
Na zakończenie wspólnie z uczniami zaśpiewaliśmy kolędę „Gore gwiazda Jezusowi”, a następnie obdarowaliśmy się wzajemnie słodkościami.
Przedstawienie było wyjątkowe i wprowadziło nas w radosny świąteczny nastrój.
Pięknie dziękujemy nauczycielom i uczniom SP nr 1.

Joanna Korosteńska