„OPIEKUJĘ SIĘ SWOIM PUPILEM”

Dzieci z kółka plastycznego wzięły udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Opiekuję się swoim pupilem”, organizowanym przez gorzowski oddział LOP oraz Przedszkole Miejskie nr 33 w Gorzowie Wlkp. Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na potrzeby zwierząt , kształtowanie właściwego stosunku do nich, no i oczywiście kształtowanie i rozbudzanie wrażliwości artystycznej wśród dzieci. Talent naszych wychowanków został nagrodzony: Aleksandra Padewska zajęła I miejsce, a Jan Feleniak miejsce II. Wyróżnione przedszkolaki wraz z rodzicami zostały zaproszone na wystawę nagrodzonych prac oraz uroczyste wręczenie nagród .
Jesteśmy dumni i gratulujemy!

Agnieszka Werecka