Lekcja o emocjach

Dnia 13.05.19 dzieci z grupy Smerfów oraz Kangurków wzięły udział w warsztatach teatralnych prowadzonych przez  aktorkę gorzowskiego teatru Panią Kamilę. Spotkanie miało  na celu zapoznać najmłodszych z pojęciem emocji, wykształcić w nich umiejętność rozpoznawania, nazywania i pokazywania swoich uczuć. Ponadto dzięki temu dzieci nabyły umiejętności  pracowania nad uświadamianiem sobie swoich stanów emocjonalnych i rozwijaniem umiejętności panowania nad impulsami,  Poznały też bezpieczne sposoby radzenia sobie ze swoją złością. Udział w warsztatach był formą realizacji zadania wynikającego z  Promocji Zdrowia w Przedszkolu.

Kinga Fołta