Korzenny zapach pierników…

W trzecim tygodniu grudnia dzieci z grupy 6-latków zgodnie z przedświąteczną tradycją dekorowały pyszne świąteczne pierniczki.

Z pomocą rodziców praca z przygotowaniem wypieków poszła sprawnie i bez trudu. Chętni rodzice upiekli w domu pierniczki i przynieśli je do placówki, by tu ich pociechy mogły zabrać się do kolejnego etapu.
Chodzi oczywiście o ich zdobienie!

Do dekorowania pierniczków Kangurki wykorzystały lukier, lukrowe pisaki  oraz barwne posypki.

Po całym przedszkolu unosił się wspaniały zapach pierniczków, który wprawił wszystkich w świąteczny nastrój.

Zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły przepiękne.

Wszystkich rodzicom, który wspomogli nasze przedsięwzięcie- serdecznie dziękujemy!!

Anna Sywiec