Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię?

Dnia 21 listopada do naszego przedszkola zawitali przedstawiciele Straży Miejskiej. Wizyta miała na celu sprawdzenie wiadomości naszych przedszkolaków dotyczących bezpiecznego poruszania się po drodze, w ramach realizacji programu Bezpieczny Gorzów – modernizacja infrastruktury drogowej w zakresie przejść dla pieszych”. Dzieci mogły sprawdzić swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie zagadek dotyczących bezpiecznego poruszania się po drodze, znajomości znaków drogowych, oraz zasad przechodzenia przez jezdnię. Nasze przedszkolaki świetnie sobie poradziły z każdym pytaniem. W nagrodę za udzielanie poprawnych odpowiedzi otrzymały kolorowanki.

Kinga Fołta