Co to jest SZCZĘŚCIE? – udzielamy wywiadu do radia Plus

W ramach obchodów ogólnopolskiego tygodnia Kariery poruszaliśmy z dziećmi bardzo trudny temat dotyczący szczęścia. Dzieci wysłuchały bajki pt. Co to jest szczęście – czyli jak dobrze mieć rodzinę, tworzyły własne plakaty pod hasłem „Szczęście”, uczestniczyliśmy w warsztatach w Bibliotece Pedagogicznej, w warsztatach florystycznych, poznaliśmy pasję naszych rodziców. A wszystko po to, aby dowiedzieć się „ Co to jest szczęście?” . W piątek do naszej grupy zawitała Pani Agnieszka Moskalak z radia Plus, która zrobiła z przedszkolakami wywiad o szczęściu. Dzieci również przeprowadziły wywiad z Panią …. Od niej dowiedziały się jak wygląda jej praca, czy sprawia jej radość? Myślę, że pomimo tak młodego wieku dzieci z naszej grupy doskonale już wiedzą Co to jest szczęście, oraz w jaki sposób mogą już dziś zaprojektować swoją przyszłość zawodową.

Kinga Fołta