Wokół choinki

Grudzień to w naszym przedszkolu czas świątecznych spotkań. Dlatego też, w czwartek , Smerfy zaprosiły swoich rodziców na wspólne dekorowanie choinki. Jednak zanim zaczęliśmy ubierać świąteczne drzewko, przedszkolaki przedstawiły krótki program artystyczny: śpiewały piosenki i pastorałki, recytowały wiersze, a na koniec zaprosiły rodziców do wspólnego tańca do utworu „Merry Christmas Everyone”. Po występach, dzieci wraz z rodzicami przystąpiły do części warsztatowej spotkania, podczas której wykonaliśmy ozdoby choinkowe. Efektem wspólnej pracy jest pięknie przystrojona choinka w naszej sali.

Agnieszka Werecka