Stalowy Dzień Dziecka

Mimo, iż dzieci są dla nas najważniejsze przez cały rok, to jednak 1 czerwca różni się od pozostałych dni. W grupie „Smerfów”, jak zawsze, na nasze Skarby czekało wiele atrakcji. Od rana rozbrzmiewała wesoła muzyka, a sala przystrojona była kolorowymi balonami. Przedszkolaki spędziły ten dzień na wesołej zabawie integrując się ze sobą
w trakcie wspólnych gier, konkursów i zabaw tanecznych.
Największą niespodzianką dla dzieci było jednak pojawienie się przedstawicieli Stali Gorzów, którzy wręczyli Smerfom paczki z okazji ich święta. Każdy otrzymał też szalik kibica, który z pewnością zostanie wykorzystany przy najbliższej okazji. Obserwowaliśmy taniec Stalusia, który wspólnie z Oliwierem zaprezentował swoje taneczne umiejętności. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i szczęśliwi z faktu, że odwiedzili nas tak zacni goście.

Zapraszamy do galerii poniżej, a także do obejrzenia video, które znajdziecie Państwo w galerii.

Anna Sywiec, Kinga Fołta