Kraina ŚwiatłoStworów

16 czerwca odbyły się już ostatnie warsztaty II edycji Sztuko(s)tworów, w których uczestniczyły Smerfy. Tym razem odwiedzili oni „Krainę ŚwiatłoStworów”.

Podczas trwania warsztatów dzieci zabawiły się światłem i z różnych przezroczystych materiałów stworzyły aktorów teatru cieni. Zajęcia miały na celu pobudzenie wyobraźni i kreatywności, rozwijanie indywidualnych zdolności twórczych dzieci oraz zabawę światłem i cieniem.
Wszystkie cele, o których mowa zostały osiągnięte, widać bowiem było z jak wielkim zaangażowaniem i precyzją pracowały nasze przedszkolaki.

Pod koniec zajęć Smerfy otrzymały dyplomy uczestnictwa w cyklu warsztatów.

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Kowalskiej-Kucharczyk, twórczyni i realizatorce warsztatów, która stworzyła dla nas bardzo miłą i życzliwą atmosferę.

Anna Sywiec