Spotkanie z policją

15.10.2014r. Dzieci wraz z nauczycielkami uczesytniczyły w spotkaniu z policjantem. Przedszkolaki miały możliwość przećwiczenia swojej wiedzy teoretycznej w praktyce na przygotowanym placu, tworzącym ulice miasta z przejściem dla pieszych, sygnalizacją świetlną oraz samochodami. Na spotkaniu nie można było pominąć znajomości numerów alarmowych pogotowia ratunkowego, policji, straży pożarnej i numeru alarmowego 112. Dzieci doskonale się bawiły i z wielkim skupieniem wykonywały polecenia zgodne z zasadami ruchu drogowego.