Mini Playback Show

21 marca w Przedszkolu Miejskim nr 18 przy ulicy Łużyckiej odbył się Mini Playback Show, w którym wzięli udział mali gorzowscy showmeni.

Konkursowym zadaniem było zaprezentowanie występu muzyczno-tanecznego do wybranego przez siebie utworu.
Przyjemność występu w Mini Playback Show miało dwoje dzieci z naszego przedszkola: Hania Dubiel oraz Oliwier Nowak. Mali artyści zaprezentowali współczesne utwory znane wszystkim dzieciom. Hania wybrała dla siebie piosenkę pt. „Mam tę moc” z bajki „Kraina Lodu”, natomiast Oliwier zatańczył do piosenki polskiego artysty „Ruda tańczy jak szalona”.

Każdy z uczestników wykazał się znajomością piosenek oraz zdolnościami tanecznymi. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone upominkami i dyplomami.

Serdecznie dziękujemy organizatorom z zaproszenie.