I TURNIEJ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W naszym przedszkolu wprowadzamy dzieci w świat języka angielskiego w naturalny sposób, bowiem chcemy, aby język angielski stał się od najmłodszych lat częścią ich codziennego życia.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po pół godziny i prowadzone są w formie zabawy, a do wprowadzenia i utrwalenia słówek i zwrotów wykorzystujemy również, w miarę możliwości, sytuacje z życia codziennego ( zabawy dowolne, posiłki, czy spacery).

Aby podsumować zmagania przedszkolaków z pierwszego semestru, dnia 29 stycznia w naszym przedszkolu odbył się po raz pierwszy „I Turniej Języka Angielskiego” poprowadzony przez p. Annę Sywiec.
W turnieju udział wzięły dzieci 4-5 letnie z grupy: Gumisiów, Smerfów i Kangurków. Mali bohaterowie dzielnie spisali się w przeprowadzonych konkurencjach, wykazując wysoki poziom umiejętności językowych. Do zadań przedszkolaków należało przede wszystkim nazwanie kolorów, części ciała, zilustrowanie prostych poleceń i piosenek, jak również powiedzenie rymowanki „Family”. Każda dobra odpowiedź nagradzana była „punktem- uśmiechniętą buźką”. I tak, każda grupa zdobyła ich komplet oraz otrzymała „złoty medal”.

Nasze pociechy chętnie uczestniczyły w zorganizowanym przedsięwzięciu, czerpały ogromną radość i czuły się niezmiernie dumne ze swych pierwszych językowych umiejętności i sukcesów.

Następny turniej już za rok!

Jedna odpowiedź na “I TURNIEJ JĘZYKA ANGIELSKIEGO”

1. Marek Czarnecki

Congratss to a Winners, best wishes in future !!! :))

Missing add file point Mrs Anna

Thank You Have Briliant Day!!!