Wiosenna pobudka

Wiosna wszystkim dzieciom kojarzy się z przylotem bocianów, śpiewem ptaków, kwitnieniem bazi, rechotem żab oraz pojawieniem się przebiśniegów i krokusów. Z okazji przyjścia wiosny 23 marca dzieci z grupy „Krasnoludków” przygotowały dla swoich Rodziców przepiękne przedstawienie pt.: „Wiosenna pobudka”. Dziewczynki przebrane za żabki i chłopcy, którzy wcielili się w role bocianów zaprezentowali swoim Rodzicom kilka piosenek i wiersz o tematyce wiosennej. Maluchy były bardzo przejęte występem i z wielkim zaangażowaniem wypełnili swoje zadanie. Rodzice nagrodzili małych aktorów gromkimi brawami, na które Ci zdecydowanie zasłużyli.

Po występach artystycznych przyszedł czas na wykonanie masek zwierząt, które dzieciom pomogli wykonać ich Rodzice. Wśród wykonanych zwierząt można było znaleźć m.i.: dinozaury, lwy, tygrysy, motylki, kotki i inne. Na koniec wszyscy uczestnicy zajęć wykonali sobie pamiątkowe zdjęcia, które można zobaczyć poniżej.

Anna Sywiec