Urodzinki w Krasnoludkach

Urodziny w przedszkolu to wesołe wydarzenie, które cieszy każdego. W ubiegłym tygodniu w grupie Krasnoludków Filip i Michał obchodzili swoje 4 urodziny. Solenizanci na swoje przedszkolne przyjęcie urodzinowe przynieśli pyszne muffinki oraz owoce, które zniknęły w mgnieniu oka. Nie zabrakło również wielu atrakcji. Podczas przyjęcia odbyło się mnóstwo gier i zabaw integracyjnych. Przedszkolaki tańczyły przy piosenkach i bawili się z chustą animacyjną. Na zakończenie zabaw wszystkie dzieci zrobiły piękne koło, w środku którego miejsce zajęli Filip i Michał. Wszyscy zaśpiewali głośne „Sto lat” i złożyli solenizantom życzenia urodzinowe.

Anna Sywiec