Pasowanie

Dnia 26.04.2017r. w naszym przedszkolu odbyła się podniosła uroczystość. Po raz kolejny , dyrektor Ewa Bandkowska dokonała „Pasowania na przedszkolaka” dzieci z oddziału przedszkolnego „Krasnoludki”. To kolejne dzieci , które rozpoczęły edukację w naszym przedszkolu. Maluchy zaprezentowały bardzo ciekawy program artystyczny, który wytrwale przygotowywały pod bacznym okiem wychowawczyni p. Bogusławy Rogulskiej. Przedszkolaki recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Perfekcyjnie opanowały powierzone im role. Były uśmiechnięte, chętnie prezentowały się na scenie. Wesołą i miłą atmosferę podkreślały również ich kolorowe stroje . Najdonośniejszym momentem spotkania była przysięga i „Pasowanie na przedszkolaka” przez panią dyrektor , przy pomocy zaczarowanego ołówka . Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oznaczający przynależność do grona przedszkolaków „ Krasnoludki” oraz odznakę przedszkolaka, koszulkę i czapeczkę ze swoim imieniem. Po zakończeniu części oficjalnej wniesiono tort , dzieci pozowały do pamiątkowych zdjęć, a w sali czekała na nie niespodzianka – drobne, upominki przygotowane przez rodziców i poczęstunek.
Wszystkim pasowanym przedszkolakom życzymy uśmiechu na twarzy i aby każdy dzień w przedszkolu był dniem pełnym radości i zabawy.

Bogusława Rogulska