MALUCHY KODUJĄ NA MACIE

przedszkole gorzow nr 6 maluchy kodują na macie 008

Dnia 23.03.2021r. „Krasnoludki” kolejny raz uczestniczyły w zajęciach z cyklu KODOWANIE NA DYWANIE
pt. „Nadeszła Wiosna”. Dzieci pierwszy raz kodowały na przeznaczonej do tego macie. Z pomocą nauczyciela odszyfrowywały kierunki, które wskazywały miejsce stawiania kubeczka. Podczas zajęć nasze maluchy przypomniały sobie jaką mamy porę roku i jakie są jej pierwsze symptomy. Z chęcią uczestniczyły w zabawach ruchowych, które dawały wiele satysfakcji. Każdy wysiłek naszego wychowanka zwieńczony udaną zabawą oraz prawidłowym wykonaniem zadania to ogromna radość dla dziecka jak również nauczyciela.

Katarzyna Piasecka