Koncert muzyczny

Dnia 20 grudnia dzieci z naszego przedszkola miały okazję usłyszeć krótki koncert muzyczny w wykonaniu pracowników Szkoły Muzycznej nr 1 w Gorzowie . Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się na jakich instrumentach grają uczniowie. Miały okazję poznać takie instrumenty jak klarnet, saksofon i pianino elektryczne. Pracownicy szkoły zaprezentowali naszym podopiecznym wiele znanych melodii i wspólnie z nimi zaśpiewali kilka znanych kolęd. Przedszkolaki wysłuchały utworów, które popisowo zagrali dla nich muzycy tamtejszej szkoły.  W tym dniu towarzyszyły im niezapomniane przeżycia, które rozbudziły w nich zainteresowanie muzyką. Być może i nasze przedszkolaki niebawem staną się uczniami tej szkoły.

Anna Sywiec