„Drużyna Kangura” w Krasnoludkach

Szanowni Rodzice,
W dniu wczorajszym w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia pokazowe „Drużyny Kangura”.
Bardzo ważne są odpowiednie zajęcia sportowe w przedszkolu, dlatego dużą popularnością cieszą się akcje kierowane do kilkulatków, które mają zachęcić maluchy do uprawiania sportu i wpoić im prawidłowe nawyki zdrowotne. Tak jest w przypadku szkółki piłkarskiej „Drużyna Kangura”, która pragnie rozpocząć współpracę z naszym przedszkolem.
Jeżeli chcą Państwo, by w naszej placówce takie zajęcia odbywały się systematycznie, zapraszamy do odwiedzenia ich strony internetowej.

W roku przedszkolnym 2020/2021 zapisy na zajęcia „Drużyny Kangura” odbywają się tylko online.
Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w Programie Zajęć Drużyny Kangura od PRZEDSZKOLIADA.PL.
Zapisy odbywają się na www.przedszkoliada.pl/zapisy. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Wszelkie informacje otrzymają Państwo drogą mejlową, po zapisaniu dziecka.
Zapraszamy w Aktywną Podróż po Powerkuli z Kangurem i jego Zwierzo-Przyjaciółmi.
HURA! HURA! DRUŻYNA KANGURA!
Anna Sywiec