Przedszkole Fabryką Talentów

Przedszkole Fabryką Talentów to impreza kulturalna zorganizowana przez Miejskie Centrum Kultury oraz Przedszkola Miejskie nr 1,2,6,11,12,19,25 w gorzowskim amfiteatrze. Do konkursu zgłosiło się 140 dzieci z przedszkoli gorzowskich, prezentujących swoje talenty. Występy dzieci oceniała komisja w składzie Pani Agnieszka Stanisławska – wiceprezydent ds. społecznych, Iwona Sancewicz – inspektor ds. wychowania przedszkolnego Wydział Edukacji, Cezary Żołyński – aktor naszego teatru im. J. Osterwy. Celem konkursu było wyłonienie najciekawszej osobowości wśród osób posiadających różnorakie talenty i umiejętności. Rozwijanie w uczestnikach poczucia sukcesu i własnej wartości. Uczestnicy konkursu reprezentowali wysoki poziom w kategorii: taniec, gimnastyka artystyczna, śpiew i recytacja wierszy. Na widowni byli również mieszkańcy naszego miasta, rodzice dzieci występujących oraz nasze sympatyczne dzieciaki z przedszkoli gorzowskich. Impreza się udała, a nasz zespól „Iskierki” prowadzony przez panią B. Rogulską zdobył pierwsze miejsce i wygrał radio stereo. Cieszymy się bardzo z wygranej i gratulujemy.

Zapraszamy do Galerii!

Ewa Bandkowska