Kącik przyrody w Gumisiach

kwiaty

W ramach zajęć wynikających z planu OCHRONY PRZYRODY dzieci z grupy Gumisiów w dniu 22 lutego wspólnie z panią przygotowały kącik przyrodniczy przywołując tak bardzo wyczekiwaną wiosnę. Podczas zajęć maluchy poznały rodzaje kwiatów kwitnących wczesną wiosną , dowiedziały się które z nich wyrastają z cebulek oraz nauczyły się ich nazw. Każdy z dziecka wybrał sobie kwiat, którym będzie się opiekował, którego będzie pielęgnował i doglądał jak rośnie. W marcu dzieci posieją słoneczniki a w kwietniu cebulkę, którą będą zjadać na śniadanko.
kwiatyk21k22k20k19k18k17k16k15k14k13k12k11k10k9k8k7k6k5k4k3k2