Wielki Quiz na temat bezpieczeństwa

przedszkole gorzow qiuz bezpieczenstwo2023 006

Czy można rozmawiać z nieznajomym? Czy można wychylać się przez otwarte okno? Czy można biegać po łazience? – na te i wiele innych pytań musiały odpowiedzieć dwie najstarsze grupy przedszkolne w zorganizowanym 22 marca quizie na temat bezpiecznych zachowań na terenie przedszkola. Smerfy i Kangury stanęły w szranki w środowy poranek. Musiały odpowiedzieć prawidłowo na zadane pytania wylosowane w kole fortuny, ułożyć puzzle-znak zakazu biegania, wypowiedzieć się na temat scenki dramowej przygotowanej przez starszaki oraz ułożyć drogę z sali na plac zabaw na macie do kodowania. Całe grupy zaangażowały się w zdobywanie punktów i dzielnie kibicowały swoim przedstawicielom. Na koniec otrzymały od Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy. Miejmy nadzieję, że dzieci nie tylko zapamiętały jak należy się bezpiecznie zachowywać w przedszkolu ale wdrożą też omówione  zasady w życie.