Życie rzeczy – choinka lub kartka świąteczna z surowców wtórnych

W grudniu dzieci z kółka plastycznego wzięły udział w konkursie, zorganizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody pod tytułem „Życie rzeczy – choinka lub kartka świąteczna z surowców wtórnych” . Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań dzieci , ich wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych, wyrobienie świadomości i odpowiednich nawyków, których skutkiem byłaby redukcja wytwarzanych odpadów oraz włączenie ochrony środowiska do procesu kształcenia i wychowania. Wśród laureatów konkursu znaleźli się nasi wychowankowie: Paulina Pacholak oraz Jan Feleniak .

Gratulujemy!!!

Agnieszka Werecka