Warsztaty florystyczne

W ramach obchodów tygodnia kariery dzieci wzięły udział w warsztatach florystycznych. Naszą grupę odwiedziła Pani Bogusława Rogulska, która z wielką przyjemnością opowiadała dzieciom o swojej pasji, którą są kwiaty. Pani Bogusia zaprezentowała dzieciom sposób w jaki wykonuje się jesienne bukiety, oraz kompozycje z jesiennych darów. Dzieci dowiedziały się, że pasje (które sprawiają nam radość) można rozwijać w każdym momencie naszego życia. Na zakończenie każdy przedszkolak mógł skorzystać z porad Pani Bogusi i samodzielnie wykonać jesienny bukiet ukryty w dyni. Warsztaty florystyczne sprawiły dzieciom wiele radości, a powstałe kompozycje pięknie przystroiły naszą salę.

Kinga Fołta