Ubieranie choinki

Ubieranie Gorzowskich choinek przez małych przedszkolaków to już świąteczna tradycja naszego miasta. W tym roku również zostaliśmy zaproszenie, aby udekorować świąteczne drzewka. Tym razem choinki zostały postawione na „Kwadracie”. Nasze przedszkolaki przygotowały kolorowe bombki, które wspólnie zawiesiliśmy na drzewkach. Na spotkaniu nie zabrakło najważniejszego gościa Mikołaja. Pomimo mrozu przybył na spotkanie, czym sprawił dzieciom ogromna radość. Każde dziecko mogło tego dnia porozmawiać z Mikołajem i powiedzieć o swoim wymarzonym prezencie.

Kinga Fołta