Turniej wiedzy o bezpieczeństwie „Bezpieczny Przedszkolak”

24 listopada w WiMBP zorganizowany został turniej wiedzy o bezpieczeństwie „Bezpieczny Przedszkolak”, w którym wzięło udział troje naszych Kangurków: Iza, Kacper i Bartek.
Konkurs miał na celu m.in.: upowszechnienie edukacji na temat bezpieczeństwa, kształtowanie pożądanych postaw dotyczących bezpieczeństwa oraz rozwijanie umiejętności efektywnego współdziałania w grupie.
Zadania konkursowe, z którymi zmierzyły się dzieci były wykonywane w określonym czasie, a za każde prawidłowo wykonane zadanie drużyna otrzymała 1 punkt.
Organizatorami turnieju były Przedszkola Miejskie nr 4,7,13,15,21.
Współorganizatorami: Komenda Miejska Policji, Komenda Miejska Straży Pożarnej, Straż Miejska oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie Wlkp.

Anna Sywiec