Ślady w procesie cz.2

Nadszedł czas na drugie już warsztaty w ramach projektu edukacyjnego pt.„Ślady w procesie”. Tym razem Kangurki dnia 25.10.2016r. wybrały się do siedziby Miejskiego Ośrodka Sztuki, gdzie czekała już na nich Pani Agnieszka Kowalska-Kucharczyk, która jak zwykle przygotowała wiele atrakcji.

Przedszkolaki stworzyły swoje własne narzędzia malarskie, wykorzystując do tego m.in.: gąbki, słomki, patyczki i taśmę. Wykonanymi narzędziami dzieci zostawiły ślady na pięknych portretach, zrobionych wcześniej przez fotografa Sławka Sajkowskiego. Wykonały także jeden wielki plakat, na którym wedle własnej inicjatywy pozostawiły ślady odbite tuszem.
Wszystkie etapy pracy Kangurków możecie Państwo zobaczyć w galerii poniżej.

Dzisiejsze warsztaty miały na celu przede wszystkim rozwinięcie dziecięcej kreatywności i twórczości dzieci. Kangurki były zachwycone zajęciami, które przygotowała dla nich Pani Agnieszka, której bardzo serdecznie dziękujemy.

Wytwory  naszych przedszkolaków, wszyscy rodzice, najbliższa rodzina i przyjaciele będą mogli podziwiać 10 listopada na wystawie
w Miejskim Ośrodku Sztuki.

Więcej informacji już wkrótce, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów.

Anna Sywiec

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Bardzo Młoda Kultura”.