Owocowe urodzinki

Przyjęcie urodzinowe dzieci to znakomita okazja, aby przygotować coś pysznego i zdrowego do jedzenia. Zgodnie z przyjętą w naszym przedszkolu innowacją, dotyczącą zdrowego odżywiania, urodziny nie powinny kojarzyć się ze słodyczami, z tym zawsze lepiej ostrożnie. Możliwości jest wiele, aby na stole było zdrowo i kolorowo wskazane jest, aby w menu znalazły się zarówno ciepłe jak i zimne potrawy, napoje, owoce, sałatki, a nawet warzywa. Rodzice się bardzo starają i przygotowują owoce, które zresztą szybko znikają z talerzyków. Wszystkiego najlepszego!!!

Agata Tumicka