Ogólnopolski Tydzień Kariery – spotkanie z teatrem Kamishibai

W dniach od 15.10 do 21.10.2018 obchodzony jest ogólnopolski Tydzień Kariery pod hasłem „ Bądź architektem swojego szczęścia”. W tym roku nasza grupa również wzięła aktywny udział w tym przedsięwzięciu. Nasz tydzień kariery rozpoczęliśmy od wizyty w Bibliotece Pedagogicznej oraz spotkaniu z Teatrem Kamishibai. Przedszkolaki miały możliwość uczestniczyć w spotkaniu z Panią Mają Wilczewską, która zaprezentowała im za pomocą japońskiego teatru Kamishibai bajkę pod tytułem „ Lew w Paryżu”. Z opowieści tej dzieci dowiedziały się co to znaczy być szczęśliwym, oraz gdzie można szczęścia szukać. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem wysłuchały przygód Lwa, oraz wypowiadały się na temat jego przygód. Na koniec każdy miał wykonać pracę plastyczną – narysować miejsce, w którym chciałby się znaleźć.

Kinga Fołta