MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS WIEDZY O GORZOWIE

31 stycznia w Przedszkolu Miejskim nr 25 odbył się Międzyprzedszkolny konkurs wiedzy o Gorzowie, pod patronatem Prezydenta Miasta Jacka Wójcickiego. Nie zabrakło na nim przedstawicieli naszego przedszkola. W konkursie reprezentowali nas: Zuzia z gr. IV oraz Jagoda
i Kasper z gr. III. Przedszkolaki mogły się wykazać swoją wiedzą  w takich konkurencjach jak koło fortuny z pytaniami o najważniejsze obiekty i pomniki  w Gorzowie , układanie herbu miasta , wybieranie  spośród pocztówek,  tych przedstawiających naszą miejscowość.
W przerwie dzieci mogły podziwiać występy artystyczne wychowanków z  zaprzyjaźnionego przedszkola , a także spróbować  słodkości przygotowanych przez organizatorów.  Nasza drużyna spisała się na medal . Dzieci  wywalczyły   I miejsce i  obdarowane prezentami , pełne radości wróciły do przedszkola. Gratulujemy!!!

Agnieszka Werecka